• Sumic Elektrotechnik
  • Tadic Bau GmbH
  • Gaststätte Tannenhof
  • tinchy

Winter Cup 2012 već sedmu godinu u organizaciji BetonBoys-a je održan 01. i 02.12. i postao je već tradicionalna institucija poznata daleko izvan granica Minhenske regije. Na ovogodišnjem turniru sudjelovalo je 40 momčadi, od kojih su neke proputovale i više stotina kilometara samo zbog učešća na natjecanju. Nekoliko profesionalnih vrhunskih ekipa je također pokazalo svoje umijeće i dalo sve od sebe u pokušaju osvajanja naslova.
U subotu 01.12. je održan grupni dio natjecanja. Najbolje ekipe su stekle pravo nastupa u nedjeljnoj završnoj borbi za pehar po principu K.O. eliminacija. U strastvenim nastupima ekipe su pokazale zapaženo nogometno umijeće u utakmicama protiv vrhunskih momčadi i na taj način oduševile brojnu publiku.
Prvoplasiranoj ekipi se smiješila premija u iznosu od 2.000 EUR, drugoplasirana se radovala premiji od 1.000 EUR dok su trećeplasirani bili zadovoljni premijom od 500 EUR.
Profesionalna sudačka ekipa kao i sami natjecatelji omogućili su da turnir protekne u sportskom i tehnički briljantnom Fair-Play duhu.
Svih 16 momčadi koje su započele nedjeljnu završnu fazu, bile su vrhunski pripremljene, tako da je svaka utakmica, već od osmine finala, bila neizvjesna. Nije bilo slabog protivnika; svaka momčad je mogla osvojiti turnir.
Mnogi mladi igrači su svojim nastupima oduševljavali publiku a protivnika dovodili na rub očaja.
Natjecanje je bilo „čvrsto“ ali ipak na kraju se prošlogodišnji pobjednik Bet-Point uspio ponovo dokazati osvojivši finalnu utakmicu protiv Lovrenovic Trockenbau sa 4:2.
Bet Point je uz slavlje osvojio pobjednički pehar i nagradu od 2.000 EUR čime su postali jedina momčad koja je uspjela dva puta zaredom osvojiti naš turnir, na čemu im čestitamo.
Lovrenovic Trockenbau je zasluženo osvojio drugo mjesto i premiju u iznosu od 1.000 EUR.
Još jednu prošlogodišnju reprizu smo gledali u borbi za treće mjesto, koje su osvojili Perkani u pobjedi od 2 : 1 nad Burgerhaus Hüttenzauberer. Perkani su kući odnijeli 500 EUR a Hüttenzauberer, kao četvrti, imaju besplatan nastup na slijedećem turniru.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Čedomir Babić (Bet Point) čime je potvrđen njegov status sa turnira 2007 godine.
Pehar i titulu najboljeg golmana osvojio je Alexander Hup iz Lovrenovic Trockenbau.
Najbolji strijelac (uz brojanje golova od četvrtine finala) je, sa 3 pogotka, Damir Suljanović iz ekipe Lovrenovic Trockenbau.
Beton Boys-i se zahvaljuju svim natjecateljima ovogodišnjeg turnira. Velika zahvala ide i svim sponzorima i pomoćnicima uz čiju podršku je bila moguća organizacija ovakvog veličanstvenog turnira.
Radujemo se uspješnoj budućoj suradnji i srdačno vas pozdravljamo.